Wielkie podziękowania dla Marty (You know who you are:)

2.05.00

Witam!

Przepraszam za moją nieobecność. Złorzyło się na to wiele czynników: praca, nauka, niemoc twórcza:) Ale wracam. Już niedługo nastąpią większe zmiany. Na razie zmieniam serwer.

16.10.99

Od tygodnia jestem posiadaczem Halo fourteen i jestem powalony tą płytą. To jest zdecydowanie najlepsza płyta NIN. Jeżeli jeszcze jej nie macie, to jazda do sklepów - warto wybulić 85 złotych.

Co do newsów - niedługo zmieniam wygląd strony - przerzucam się na Shockwave Flasha. Mam nadzieję, że Wam się spodoba:)

Ruszył wreszcie serwis www.nin.com .

Pod koniec Października NIN będzie koncertował w Niemczech - najbliżej mamy Berlin - cena biletu ok. 50 Marek, przejazd pociągiem 2x 100 zł. Gdybyście byli zainteresowani, to więcej informacji udzieli Wam Marta .

15.09.99

Hej - kolejna przerwa spowodowana była złośliwością rzeczy martwych (a może żywych). Mianowicie padł mi komputer. Wczoraj uruchomiłem go po modernizacji i jest cool:)

'The Fragile' wychodzi 21 Września w Stanach, 20 w Wielkiej Brytanii a 27 w Niemczech. Są już tytuły utworów (w dziale dyskografia). Mają być trzy wesje: kaseta, CD i vinyl (na vinylu dwa dodatkowe utwory).

Zaraz potem (tj. 27 w Stanach) wychodzi halo 15: 'We're in this together'. Jeżeli chcecie posłuchać, to pod adresem http://thunder.prohosting.com/~n-i-n/witt.mp3 jest słabej jakości mp3.

Do zespołu wrócił Robin Finck - widocznie znudziło mu się w Guns'n'roses:)

NIN wystąpiło na MTV Music Awards (bu). Zagrali utwór 'The fragile. Poza tym był wywiad z Reznorem - wszystko jest w RealVideo na http://www.thefragile.com. Przy okazji - pod tym adresem można załorzyć sobie darmowego maila nazwa@thefragile.com:)

10.08.99

Hello! Po dłuższej przerwie powracam (każdy musi mieć jakieś wakacje).

O nowym singlu nic nie wiadomo, natomiast wiadomo, że halo13 ukaże się w Anglii dopiero we Wrześniu, więc ciekawe kiedu u nas:(

Sierpniowy Metal Hammer pisze, że 'The fragile ukaże się na pewno we Wrześniu. Ma na nimbyć 25 kawałków, m.in.: 'TDTWWA', 'The wretched', 'Starfuckers', 'La mer', We're in this together', 'Into the void' i 'Pilgrimate'. Wśród współpracowników Reznora wymienia: Mike'a Garsona, Adriana Belewa oraz perkusistę Ministry Williama Rieflina.

Chodzą słuchy, że w Listopadzie NIN przyjedzie na trzydniowy tour do Niemiec - dla nas to bliżej niż do stanów, więc można byłoby się wybrać:)

Charlie Clouser zabiera się razem z Robem Zombie do przeróbki debiutanckiego albumu tego ostatniego.

24.07.99

Chodzą słuchy, że 10 sierpnia ukarze się nowy singiel. Wszystko ma związek z liczbą 22 - ilość dni od otwarcia www.nin.com do halo13. Według tego 'The fragile' ma się ukazać 31 sierpnia - miejmy nadzieję.

Na nin.com znajduje się teraz formularz. Należy podać jedynie swojego maila. Na razie nie wiem o co chodzi.

22.07.99

20 Lipca zniknęła układanka z www.nin.com.

19.07.99

Znów podziękowania dla Marty. Znalazła w sieci mapę tajemniczych kwadracików z www.nin.com. Oto ona:

18.07.99

Jestem już szczęśliwym posiadaczem utworów The day the world went away i Starfuckers Inc. - oba są genialne i warto kupić halo13 (ja kupie).

17.07.99

Pod adresem http://www.astercity.net/~decard/download są dwa utwory z halo13 - 'Starfuckers Inc.' i 'The day the world went away'. Pierwszy jest genialny, drugiego jeszcze nie mam:)

16.07.99

Dzięki Marcie (jesteś wielka:) mam już teksty z halo13. Zajrzyjcie tu.

15.07.99

www.thefragile.com uruchomione

mp3 z halo13 juz nie ma :(

14.07.99

Pod adresem http://www.ozonedesign.com/nin/ są już utwory z 'The day the world went away'. Nie namawiam was do ściągania ich, ale nikt nie wie kiedy halo13 będzioe w Polsce (czy będzie:), więc może lepiej mieć. 'Starfuckers' brzmi podobno jak materiał z 'Broken' - ciekawe.

13.07.99

Jest już okładka halo13 'The day the world went away' - możecie ściągnąć ją stąd.

12.07.99

Pod adresem http://www.nineinchnails.net/pub/new/something_sweet.mp3 znajduje sie nowy utwór NIN z płyty 'The fragile'. Jak można sie domyślić ma tytół Something sweet, ale nie wiem jak to sie ma do rzeczywistości. Jest po prostu dziwny. Dla mnie wygląda na robotę Charliego Clousera, ponieważ nikt jeszcze nie wie, czy jest to utwór autentyczny (został anonimowo przysłany do www.nineinchnails.net).

Są też w necie trzy fragmenty nowego utworu z TF. Możecie je zrzucić z www.deadsouls.com lub poczekać aż będą u mnie:). Jest to bardzo fajny, spokojny utwór, ale nagrywali go chyba partyzancko (ukryty mikrofon?:) bo jakość przeraża:).

Nowa płyta ukarze się we Wrześniu (oby:).

Na razie Reznor karmi nas fragmentami utworów w układance na www.nin.com. Ciekawe.

Jak ktoś opuścił dzień na nin.com to pod adresem http://come.to/halo99 zgromadzone są chyba wszystkie dotychczasowe dobra, którymi raczy nas Trent.

4.07.99

Pierwszy dokładny termin związany z płytą 'The Fragile':

20 Lipca 1999

ukarze się singiel 'The day the world went away' promujący płytę. Na singlu będą trzy utwory: The day the world went away, Starfuckers i The day the world went away (quiet). Weathermen (http://www.deadsouls.com/weathermen) prowadzi sprzedaż wysyłkową -doliczając koszty wysyłki singiel będzie kosztował 10 dolców.

'The Fragile' jest w końcowej fazie produkcji - planowane wydanie - jesień'99. Płyta rozrosła się do 2 CD, będzie na niej ponad 20 utworów. W zeszłym miesiącu ukazał się artykół w 'The Rolling Stone' o pracach nad albumem. Możecie przeczytać go tu. A teraz informacja dla dziewczyn - Reznor ściął włosy:

Nowy image Reznora

Strona http://www.nin.com przestała być widmowym serwisem. Od kilku tygodni dzieją się tam różne dziwne rzeczy - pojawiają się fragmenty utworów, dziwne grafiki, zdjęcia, teksty. Wszystko to dlatego, że nin.com został OFICJALNYM serwisem NIne Inch Nails.

Trent wyprodukował płytę zespołu Two, którego szefem jest Rob Halford - exfrontman Judas Priest.

Reznor i Clouser zrobili remix utworu 'Victory' Puffa Daddyego - jeszcze nie słyszałem, ale podobno lepszy niż oryginał (to oczywiste:).

A teraz zupełnie inna para kaloszy - Marilyn Manson ma narzeczoną - tak, dobrze czytacie. Nazywa się Rose McGowan. Zdjęcie pary zamieszczam tu.


strona główna - zespół - dyskografia - newsy  - zdjęcia - muzyka - filmy - linki - inne - autor